Posuvné systémy JAP

Posuvný systém nabízí řešení pro posuv interiérových celoskleněných nebo dřevěných dveří. Designem uspokojí i náročného zákazníka, který si může vybrat ze čtyř typů posuvného systému. Tento systém může být řešen na zeď, sklo, obložku nebo do stropu.


Posuvný systém TRIX Zero

Jednoduchý systém v provedení hliník elox pro posuvné jednokřídlé nebo dvoukřídlé dveře. Je určený pro skleněné i dřevěné dveře.

Posuvný systém je vysoký 50 mm, nelze zde použít fixní sklo.

Balení obsahuje lištu o délce 2 a 4 m, vozíčky, misku a vodící trn ve stejném eloxu. Neobsahuje tichý doraz, pouze zpomalovací doraz.

Tento systém je vhodný především pro menší dveře a prostory.

 


Posuvný systém TRIX One

Systém TRIX One vás zaujme především svým jednoduchým designem a funkcí.

Jedná se o stavebnicový systém několika profilů, ze kterých lze vytvořit několik variant posuvů:

  • dveře + fix
  • fix + dveře + fix
  • komfort
  • parallel

Montáž lze provést jak na čistý stavební otvor, tak i nad obložky. Výška celého systému je 90 mm. U systému komfort lze použít tzv. synchron: zavírání dvou křídel proti sobě zároveň. Krycí lišta obsahuje kartáček.

Kování pro posuvné jednokřídlé nebo dvoukřídlé dveře je v provedení kartáčovaná nerez.

Balení obsahuje tichý doraz pro zavření dveřního křídla (nelze použít u šířky křídla 650 mm), neobsahuje dveřní kování (miska/madlo).

 

Posuvný systém TRIX Heavy

Kování v provedení kartáčovaný hliník pro posuvné jednokřídlé i dvoukřídlé dveře s úchyty skla skrytými v kolejnici. Je určené pro skleněné i dřevěné dveře.

Základní profil lze zakoupit v délkách do 6ti metrů. Fixní lišta má délku 1300 mm, proto doporučená maximální délka jednoho fixu je 1300 mm (popř. kratší varianta). Je možné skládat i více fixů za sebou. K fixnímu sklu je nutné dle rozměru nařezat U-profil pro kotvení do země. Krycí profil je vysoký 70 mm, s přidáním profilu pro fixní sklo je tato výška navýšena o 13 mm.

V základním provedení obsahuje sadu tichých dorazů na stranu otevření i zavření dveřního křídla. Balení neobsahuje dveřní kování (miska/madlo). Tento posuvný systém nabízí jednoduchou montáž, spolehlivost a tichý chod.

 

Posuvný systém Rollo

Rollo je vhodné k použití v projektech s důrazem na individualitu detailu a zároveň dokonalou funkčnost. Využívá se zejména pro kancelářské prostory a luxusní bydlení.

Kování v nerezovém provedení pro posuvné jednokřídlé dveře nebo komfort. Je určené pro skleněné i dřevěné dveře.

Jedná se o otevřený posuvný systém, na kterém není krycí lišta. Skládá se ze dvou základních částí, tyče o průměru 25 mm a kladky. U systému komfort lze použít tzv. synchron, zavírání dvou křídel proti sobě zároveň.

Součástí balení je pouze gumový doraz.


zpět na hlavní stranu

Katalog Sapeli 2019

Zde stáhněte
1.zaměření nabízených výrobků přímo na stavbách včetně vypracování objednávek
2.montáž zárubní a zavěšení dveří
3.montáž dřevěných křídel do kovových zárubní
4.pozáruční sevis
5.montáž kování a mechanických lišt
6.poradenská činnost v oblasti výplní stavebních otvorů
7.doprava zboží na místo montáže
O nás / Dveře / Další produkty / Prodejny / Reference / Fotogalerie / Ke stažení / Kontakt