Celoskleněné systémy JAP

Celoskleněné stěny nejsou jen designovým prvkem interiéru. Zvláště ve velkých prostorách může vzniknout požadavek na částečné oddělení některé zóny (kuchyně, obývacího pokoje). Lze využít čiré sklo nebo i Grafosklo a interiér sladit.


Skleněná stěna JAP, skleněné příčky, dělící stěny

Společnost "J.A.P.", spol. s r.o., nabízí řadu produktů, které splňují vysoké požadavky na užívání skla v exteriéru či interiéru díky své kvalitě, funkčnosti, spolehlivosti a jedinečnému designu. Mezi tyto produkty patří skleněné stěny, skleněné příčky, dělící stěny a kování na sklo.

 


Skleněné dělící stěny

Celoskleněné dělící stěny jsou systémy otvíracích, posuvných a pevných prvků, které jsou usazeny do kvalitního nerezového kování. Skleněné příčky a dělící stěny změní váš interiér k lepšímu. Vhodně navržená skleněná stěna vytvoří z velké místnosti několik menších, v nichž bude každý mít své soukromí.

 

Skleněné dělící stěny jsou moderním designovým prvkem - See more at: http://www.sklenenastena.cz/#sthash.BuMX0Sqv.dpuf

Skleněné dělící stěny jsou moderním designovým prvkem

Skleněné stěny najdou uplatnění v administrativních budovách, kancelářích, obchodních centrech i bytech. Skleněné dělící stěny se stanou nepřehlédnutelným prvkem ve vašem interiéru.

Pro skleněné příčky navrhujeme kalené (ESG) sklo. Tloušťka skla je od 8 mm, přes nejpoužívanějších 10 mm a 12 mm (větší rozměry). Můžete si vybrat z různých druhů skel: čiré sklo, satináto a grafosklo. Při výběru čirého skla je dokonale zachována propustnost světla.

Nabízíme také mnoho druhů kování pro skleněné příčky: hranaté či kulaté, které pěkně ladí s ostatními doplňky.


Celoskleněné dělící stěny jsou systémy otvíracích, posuvných a pevných prvků, které jsou usazeny do kvalitního nerezového kování. Skleněné příčky a dělící stěny změní váš interiér k lepšímu. Vhodně navržená skleněná stěna vytvoří z velké místnosti několik menších, v nichž bude každý mít své soukromí. - See more at: http://www.sklenenastena.cz/#sthash.BuMX0Sqv.dpuf
Skleněné dělící stěny

zpět na hlavní stranu

Katalog Sapeli 2019

Zde stáhněte
1.zaměření nabízených výrobků přímo na stavbách včetně vypracování objednávek
2.montáž zárubní a zavěšení dveří
3.montáž dřevěných křídel do kovových zárubní
4.pozáruční sevis
5.montáž kování a mechanických lišt
6.poradenská činnost v oblasti výplní stavebních otvorů
7.doprava zboží na místo montáže
O nás / Dveře / Další produkty / Prodejny / Reference / Fotogalerie / Ke stažení / Kontakt